Program 2016

Pohádkový Chlum u Třeboně

1. – 5. srpna 2016

Zveme vás na 15. ročník VODNICKÉHO SPLAVU - velkého setkání vodníků.
Celodenní program pro děti – každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny pro nejmenší, pohádkové diskotéky a mnoho překvapení. V dopoledních hodinách spatříte vodníky po okolních kempech a den vždy ukončíme písničkovým večerem. No a protože máme 15. výročí, čeká vás spousta překvapení.

Vystoupí: RYBNÍKÁŘI, Jezdecká stáj POHODA, Divadýlko MRAK, ANDROMEDA, MAGNET, Loutkové divadlo XAVER, Pohádková babička Dadla, Víla Bezinka a další.
Kde nás najdete: V Chlumu u Třeboně v sále Music Hall /zadní část Kulturního domu / v parku za Music Hall na náměstí a v okolních kempech Hejtman-JIH, KAPŘÍK , ATLAS a U SUMEČKA na Staňkově.

Pondělí 1. srpna

18:00 Music Hall – Slavnostní zahájení pohádkového týdne s vodníky
18:10 Music Hall – „Švec Kuba“ pohádka Divadýlka MRAK
19:10 Průvod vodníků – řazení v parku před Music Hall, směr kemp Kapřík
20:00 Kemp KAPŘÍK – „VODNICKÝ SPLAV“ aneb velké setkání vodníků z Čech a Moravy
21:00 Večerní vodnické zvaní na lodích po hladině rybníka Hejtman, odjezd z Kapříku

Úterý 2. srpna

10:00 Music Hall – dopolední pohádka
15-17:00 Park za DK – „POHÁDKOVÝ LES“ + Vodnická soutěžní diskotéka
18:00 Music Hall – pohádka divadla ANDROMEDA
18:00 Kemp ATLAS – pohádka
19:30 Kemp JIH – ZPÍVÁME S VODNÍKY aneb pěvecká soutěž „ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA“ a pohodový večer plný písniček s vodnickou kapelou Rybníkáři

Středa 2. srpna

10:00 Music Hall – dopolední pohádka
15–17:00 Park za DK – „POHÁDKOVÝ LES“ + Vodnická soutěžní diskotéka
18:00 Music Hall – pohádka skupiny Rybníkáři
18:00 Kemp KAPŘÍK – odpolední pohádka

Čtvrtek 4. srpna

10:00 Náměstí Dům dětí „Povídání s vílou Bezinkou“ /pro děti od 4 do 6 let/ písničky, pohádka a tvoření
10-12:00 Náměstí Dům dětí „Tvořivá dílna – šikulové“ pro kluky a holky od 6let
10:30 Náměstí – „Kovářská dílna“ nejen pro kluky od 6let + jízda na koních
15-17:00 Náměstí – Odpolední pohodový program s vodníky
Náměstí – „Kovářská dílna“ nejen pro kluky od 6let + jízda na koních
Náměstí Dům dětí „Tvořivá dílna – šikulové“ pro kluky a holky od 6let
18:00 Náměstí – „Pirátská pohádka“ Divadýlka MRAK
18:00 Občerstvení U SUMEČKA Staňkov – pohádka
19:30 Kemp KAPŘÍK – ZPÍVÁME S VODNÍKY aneb pěvecká soutěž „ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA“ Večer u Kapříka pokračuje VODNICKÝM BÁLEM se skupinou RYBNÍKÁŘI
20:30 Park za Music Hall – „NOČNÍ POHÁDKOVÝ LES“

Pátek 5. srpna

10:00 Kemp JIH – OSTROV – dopolední pohádka
14:00 Kemp JIH – Vodnické odpoledne plné her a soutěží pro děti, nejen na břehu, ale i na vodě a nebude chybět ani „Vodnická soutěžní diskotéka“
16:00 Kemp JIH – OSTROV – pohádka
18:00 Kemp JIH – „VODNICKÁ PESTRÁDA“ zábavné vodnické revue nejen pro děti Finále soutěže „ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA“, hraje a zpívá vodnická kapela RYBNÍKÁŘI
21:00 VELKÝ VODNICKÝ LAMPIÓNOVÝ PRůVOD od kempu JIH směrem na hráz rybníka Hejtman