Program 2013

Vodníci už se na vás moc těší na svém dvanáctém velkém setkání v Chlumu u Třeboně, aneb na Vodnickém splavu, který proběhne:
29.července – 2.srpna 2013 opět v Chlumu u Třeboně

Čeká vás celodenní program pro děti - každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž Zpívající ŽÁBA a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny pro nejmenší, pohádkové diskotéky a mnoho překvapení. V dopoledních hodinách spatříte vodníky po okolních kempech a den vždy ukončíme písničkovým večerem.
Vystoupí: RYBNÍKÁŘI, Jezdecká stáj POHODA, Divadýlko MRAK, ANDROMEDA, MAGNET, Loutkové divadlo XAVER, Pohádková babička Dadla, Krajánek Vláďa, Víla Bezinka, Tanečnice MONA a další.
Kde nás najdete: V Chlumu u Třeboně u Kulturního domu, v kinosále a v přilehlých kempech JIH, KAPŘÍK a U Sumečka na Staňkově.

Pondělí 29. července
18:00 Dům kultury - Slavnostní zahájení pohádkového týdne s vodníky
18:10 Dům kultury – Krejčovská pohádka divadýlka MRAK
19:10 Průvod vodníků - řazení u Domu kultury, směr kemp Kapřík
20:00 Kemp KAPŘÍK - VODNICKÝ SPLAV aneb velké setkání vodníků z Čech a Moravy
21:00 Večerní vodnické zvaní na lodích po hladině rybníka Hejtman, odjezd z Kapříku

Úterý 30. července
10:00 Dům kultury – Pohádka Hastrmaní princeznička s pohádkovou Babičkou Dadlou
15-17:00 Park za DK - POHÁDKOVÝ LES + „Pohádková soutěžní diskotéka“
18:00 Dům kultury – Jak Tonda léčil rohatou princeznu – divadlo ANDROMEDA
18:00 Kemp KAPŘÍK – Pohádka o pejskovi a kočičce s pohádkovou Babičkou Dadlou
19:30 Kemp JIH – ZPÍVÁME S VODNÍKY – pěvecká soutěž ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA a pohodový večer plný písniček s vodnickou kapelou Rybníkáři.

Středa 31. července
10:00 Dům kultury – Povídání s vílou Bezinkou (pro děti od 4 do 6 let), písničky, pohádka a tvoření
10:00 Park za DK – Kovářská dílna nejen pro kluky od 6let
10:00 Park za DK – Keramická dílna pro kluky a holky od 6let
15–17:00 Park za DK - POHÁDKOVÝ LES + „Pohádková soutěžní diskotéka“
15:30 Dům kultury - Povídání s vílou Bezinkou (pro děti od 2 do 4 let), písničky, říkadla, pohádka
18:00 Dům kultury – Pirátská pohádka divadýlka MRAK
18:00 Kemp ATLAS – O HonzovI loutková pohádka divadla XAVER

Čtvrtek 1. srpna
10:00 Dům kultury – O princezně Rozmařilce loutková pohádka divadla Kašpárkův Svět
15–16:30 Park za DK – VODNICKÝ LES + „Pohádková soutěžní diskotéka“
18:00 Dům kultury – Fimfárum pohádka divadelního sdružení XAVER
18:00 Občerstvení U SUMEČKA Staňkov – Když se čerti ženili pohádka divadla Kašpárkův Svět
19:30 Kemp KAPŘÍK - ZPÍVÁME S VODNÍKY – pěvecká soutěž ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA. Večer u Kapříka pokračuje vodnickým bálem se skupinou RYBNÍKÁŘI
20:30 Park za DK - NOČNÍ POHÁDKOVÝ LES

Pátek 2. srpna
10:00 Dům kultury - O ztracené papučce“ pohádka divadla MAGNET
14:00 Kemp JIH - Vodnické odpoledne plné her a soutěží pro děti, nejen na břehu, ale i na vodě a nebude chybět Pohádková soutěžní diskotéka
16:00 Kemp JIH – OSTROV – Vodnická pohádka divadla MAGNET
18:00 Kemp JIH - VODNICKÁ PESTRÁDA zábavné vodnické revue nejen pro děti. Finále soutěže ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA, hraje a zpívá vodnická kapela RYBNÍKÁŘI
21:00 VELKÝ VODNICKÝ LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD od kempu JIH směrem na hráz rybníka Hejtman