Program 2012

Vodníci už se moc na vás těší na svém dalším, již jedenáctém velkém setkání v Chlumu u Třeboně, který proběhne
30. července – 3. srpna 2012 opět v Chlumu u Třeboně

Čeká vás celodenní program pro děti - každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž Zpívající ŽÁBA a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny pro nejmenší, pohádkové diskotéky a mnoho překvapení. V dopoledních hodinách spatříte vodníky po okolních kempech a den vždy ukončíme písničkovým večerem.
Vystoupí: RYBNÍKÁŘI, STARÝ PARNÍK, Jezdecká stáj POHODA, Divadýlko MRAK, ANDROMEDA, MAGNET, Loutkové divadlo XAVER, Pohádková babička Dadla, Krajánek Vláďa, Víla Bezinka, Tanečnice MONA a další.
Kde nás najdete: V Chlumu u Třeboně u Kulturního domu, v kinosále a v přilehlých kempech JIH, KAPŘÍK a U Sumečka na Staňkově.

Pondělí 30. července
18:00 Dům kultury: Slavnostní zahájení pohádkového týdne s vodníky
18:10 Dům kultury: Vodnické vyprávění pohádka skupiny Rybníkáři
19:10 Průvod vodníků: řazení u Domu kultury, směr kemp KAPŘÍK
20:00 Kemp KAPŘÍK: Vodnický splav aneb velké setkání vodníků z Čech a Moravy
21:00 Večerní vodnické zvaní na lodích po hladině rybníka Hejtman, odjezd z Kapříku

Úterý 31. července
10:00 Dům kultury: O Honzovi loutková pohádka divadla Xaver
15-17:00 Park za DK: Pohádkový les + Pohádková soutěžní diskotéka
18:00 Dům kultury: Čaroděj ze skleněné hory pohádka divadýlka Mrak
18:00 Kemp KAPŘÍK: pohádka Groš krajánka Vládi Jandy
18:00 Občerstvení U sumečka Staňkov: Pohádka o Africe pohádková babička Dadla
19:30 Kemp JIH: Zpíváme s vodníky – pěvecká soutěž Zpívající žába
Jako host večera vystoupí IYASA - africká skupina studentů ze zimbabweského Bulawaya.

Středa 1. srpna
10:00 Dům kultury: Povídání s vílou Bezinkou pro děti 4 - 6 let, písničky, pohádka, hraní a tvoření
10:00 Park za DK – Taneční rej s Monou nejen pro děvčata od 6let i pro dospělé
10:00 Park za DK – Kovářská dílna nejen pro kluky od 6let i pro dospělé
15-17:00 Park za DK: Pohádkový les + Pohádková soutěžní diskotéka
15:30 Dům kultury: Povídání s vílou Bezinkou, pro děti od 2 do 4 let, písničky, říkadla, pohádka
18:00 Dům kultury: pohádka O chytré kmotře lišce pohádka divadla Andromeda
18:00 Kemp KAPŘÍK: Pohádka o Africe pohádková babička Dadla

Čtvrtek 2. srpna
10:00 Dům kultury: Pohádka o Africe pohádková babička Dadla
15–16:30 Park za DK: jedinečná živá, naučná výstava Jak žije vodník
18:00 Dům kultury: Trojlístek pohádek divadýlka Mrak
18:00 Občerstvení U sumečka Staňkov: O Honzovi loutková pohádka divadla Xaver
19:30 Kemp KAPŘÍK: Zpíváme s vodníky – pěvecká soutěž Zpívající žába
Večer u Kapříka pokračuje country bálem se skupinou RYBNÍKÁŘI
20:30 Park za DK: Noční pohádkový les

Pátek 3. srpna
10:00 Dům kultury: O princezně Julince a drakovi Brundibárovi pohádka divadla MAGNET
14:00 Kemp JIH: Vodnické odpoledne plné her a soutěží pro děti, nejen na břehu, ale i na vodě a Pohádková soutěžní diskotéka
16:00 Kemp JIH – OSTROV: pohádka Groš krajánka Vládi Jandy
18:00 Kemp JIH: Vodnická pestráda, zábavné vodnické revue nejen pro děti. Finále soutěže Zpívající žába, hrají RYBNÍKÁŘI a STARÝ PARNÍK
21:00 Velký vodnický lampionový průvod od kempu JIH směrem na hráz rybníka Hejtman