Program 2005

Zveme vás na hudebně - divadelní festival pro děti aneb velké setkání vodníků a jiných pohádkových bytostí.

Čeká vás celodenní program pro děti : každý den jiná pohádka, pohádkový les, pěvecká soutěž "Zpívající ŽÁBA", spousta dalších soutěží, pohádkových diskoték, vodnický jarmark a mnoho překvapení a každý večer uzavíráme večerem ve stylu folk, country, tramp, swing. Celý týden bude zakončen tradičním sobotním průvodem vodníků, vodnic, strašidel, dušiček, hejkalů, bubáků a jiných bytostí.

Vystoupí: Jirka Krška Kolumbus, Skupiny RYBNÍKÁŘI, NENDETO a STARÝ PARNÍK, Divadla KRUH Havířov, MRAK Havlíčkův Brod, ANDROMEDA Praha, MAGNET Bruntál, MJ Praha, Loutkové divadlo XAVER Praha, Dětská taneční country skupina, Mladí hasiči SDH Chlum, TOKATA - mladí hudebníci a spousta dalších.

Pondělí 25. července

  • 18.00 Slavnostní zahájení v DK poté následuje pohádka Jak Tonda léčil rohatou princeznu – Divadlo Andromeda
  • 19.00 Průvod vodníků od DK směr kemp Kapřík
  • 20.00 Kemp Kapřík - Dětská pěvecká soutěž Zpívající žába
  • 21.00 večerní zvaní po hladině rybníka Hejtman na lodi a po kempech.

Úterý 26. července

  • 10.00 Dům kultury - filmová pohádka V čertích službách
  • 10.00 zvaní po okolních kempech, vískách a městečkách
  • 18.00 Dům kultury - Vlk, koza a další pohádky - Divadlo Kruh
  • 19.30 Kemp Plecháč - Dětská pěvecká soutěž Zpívající žába
  • 20.30 Písničky po vodě – večer ve stylu folk, country, tramp a swing - Rybníkáři

Středa 27. července

  • 10.00 Dům kultury - filmová pohádka Jak stařeček měnil
  • 10.00 zvaní po okolních kempech, vískách a městečkách
  • 14.30 Slavnostní zahájení pohádkového lesa vedle DK

    Pohádková diskotéka + Officína "U tří Vodníků"
  • 15.00 Park za DK - Pohádkový les
  • 18.00 Dům kultury - O state�?ném Jankovi - Divadlo Mrak
  • 19.30 Kemp Kapřík - Dětská pěvecká soutěž Zpívající žába
  • 20.30 Písničky po vodě – večer ve stylu folk, country, tramp a swing - Rybníkáři

Čtvrtek 28. července

  • 10.00 Dům kultury - filmová pohádka Vláček kolejáček
  • 10.00 zvaní po okolních kempech, vískách a městečkách
  • 15.00 okolí DK - Pohádková diskotéka + Officína "U tří Vodníků "

    park za DK - Pohádkový les
  • 18.00 Dům kultury - Vodnická pohádka - Divadlo Kruh a Rybníkáři
  • 19.30 Kemp Plecháč - Dětská pěvecká soutěž Zpívající žába
  • 20.30 Písničky po vodě ve stylu staropražských písní skupiny Nendeto

Pátek 29. července

  • 10.00 Dům kultury - filmová pohádka Hrnečku vař
  • 10.00 zvaní po okolních kempech, vískách a městečkách
  • 15.00 okolí DK - Pohádková diskotéka + Officína "U tří Vodníků"

    park za DK - Pohádkový les
  • 15.00 Kemp Jih - odpoledne soutěží pro děti, Pohádková diskotéka + Officína "U tří Vodníků"
  • 18.00 Dům kultury - Bajky - Lví král - Divadlo Máj
  • 19.30 Kemp Jih - Vodnická pestráda - zábavné a soutěžní revue nejen pro děti
    + finále pěvecké soutěže Zpívající žába. Možná připlave i Čochtan.

Sobota 30. července

  • 10.00 Velký pohádkový průvod vodníků, vodnic, dušiček, strašidel, bubáků, hejkalů a jiných bytostí - řazení u DK

AKCE SE KONÁ POD ZÁŠTITOU RNDr. JANA ZAHRADNÍKA, HEJTMANA JIHOČESKÉHO KRAJE

Festival Pohádkový Chlum pro vás připravují: Dům kultury Chlum u Třeboně, RYBNÍKÁŘI Třeboň
Divadlo pro děti KRUH Havířov, Obec Chlum u Třeboně , ARTES a DILIA Praha.

Změna programu vyhrazena.